Stanisław Osiecki na podium

W dniach 12-18 czerwca w Karpaczu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów 50+ w Szachach. W turnieju błyskawicznym, który był grany tempem 3 min. + 2 sekundy bonusu po każdym posunięciu na partię, na dystansie 9 rund, bardzo dobry wynik uzyskał trener szachowy Sochaczewskiego Centrum Kultury. Mistrz FIDE Stanisław Osiecki uzyskał 6,5 pkt z 9 rozegranych partii, zajmując tym samym 3 miejsce. Gratulujemy!

Wygrał Mistrz Międzynarodowy Aleksander Czerwonski, 2 miejsce zajął Mistrz FIDE Andrzej Modzelan 6,5 pkt. W turnieju w grze klasycznej, tempo gry było 90 min+ 30 sekund bonusu na każde posunięcie 4-6 miejsce, 4 wygrane, 4 remisy, 1 przegrana – 6pkt. 1 miejsce zajął Andrzej Pałosz 7 pkt.