Hip Hop – Mandaryna Dance Studio

Zapraszamy do Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83, na zajęcia taneczne hip-hop prowadzone przez Martę “Mandarynę” Wiśniewską. Zajęcia odbywają się w środy z podziałem na dwie grupy wiekowe:

  • 17.00 – 18.00 – dzieci w wieku 6-9 lat
  • 18.00 – 19.00 – juniorzy powyżej 10 r.ż.

Marta Wiśniewska jest choreografem z 20-letnim doświadczeniem, sędzią dwóch federacji tanecznych (World Artistic Dance Federation i International Dance Organisation – Polski Związek Tańca) oraz założycielką Szkoła Tańca MDS – Mandaryna Dance Studio. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już w wieku 6 lat. Wraz z zespołem artystycznym Krajki występowała w Teatrze Powszechnym oraz w Teatrze Wielkim w Łodzi. Jako solistka grupy 7/7 wywalczyła Mistrzostwo Polski w tańcu hip-hop. To właśnie ten rodzaj tańca towarzyszy jej przez większość życia. Pracowała na polskich oraz zagranicznych scenach, przy tworzeniu oprawy choreograficznej dla wielu artystów. Jej układy taneczne można tez było zobaczyć w licznych programach i koncertach telewizyjnych. Konsekwentnie stara się rozwijać, by wzbogacać swój styl i przekazywać go dalej na zajęciach i warsztatach. Jej podopieczni to wielokrotni mistrzowie Polski, Europy i świata.


? Zapisy na zajęcia poprzez formularz pod poniższym linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfAM6z421MLlGShKF7j_WstRDzcFYDtoWAK5BMbDX9RYtsG_w/viewform?pli=1&fbclid=IwAR2r_JTlAJhj–if-KN2ttf2UvsBFhRHWXwzepT_59ETiKtjvL-UOV2BnkU


? Bliższe informacje telefonicznie pod numerem: 603996132 lub mailowo: xavier@mdsdance.studio