VII Senioralna Biesiada Piosenki

Podczas VII Senioralnej Biesiady Piosenki seniorzy kolejny raz udowodnili, że wiek nie jest żadną przeszkodą w aktywnym życiu i dobrej zabawie. A wręcz przeciwnie. Motywuje do czerpania z życia pełnymi garściami i skupianiu się na tym co pozytywne. Przykładem takiej postawy była dzisiejsza biesiada, podczas której sala widowiskowa SCK w Boryszewie wypełniła się zarówno radosną pieśnią jak i wspólnym tańcem. Nie zabrakło tez biesiadowania za stołem.


W fantastycznej zabawie z seniorami wzięły udział reprezentująca burmistrza Sochaczewa Daniela Janiaka – wiceburmistrz Kamila Gołaszewska-Kotlarz oraz Zofia Berent – dyrektor Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie. Zaproszonych gości i wszystkich seniorów obecnych na sali przywitała pełniąca obowiązki dyrektora SCK Magdalena Franaszek-Niewiadomska, która wraz prowadzącymi spotkanie Jolantą Kawczyńską i Arkadiuszem Mamcarzem, życzyła wszystkim dobrej zabawy.


Podczas VII Senioralnej Biesiady Piosenki zaprezentowało się 9 zespołów: Scena Seniora SCK, Klub Senior+ z Sochaczewa, Zespół Wokalny Presto z Klubu Nauczyciela w Sochaczewie, Zespół wokalny Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sochaczewie, Zespół śpiewaczy Cantabile z GOK-u w Nowej Suchej, Zespół Śpiewaczy Iwa w Gminnej Biblioteki w Brochowie, Klub Senior+ z Iłowa, Zespół Wokalny Srebrne Nutki z DDPS w Sochaczewie oraz zespół Iłowiacy z GOK-u w Iłowie. Występom towarzyszyła muzyka na żywo w wykonaniu Joli Kawczyńskiej (piano), Arkadiusza Mamcarza (piano) i Piotra Milczarka (akordeon).


Bogactwo repertuaru prezentowanego podczas Senioralnej Biesiady Piosenki z roku na rok jest coraz większe. Tym razem były to nie tylko biesiadne i ludowe. Pojawiły się też meksykańskie, brazylijskie i greckie akcenty, które skłaniały do tańca. A do tego naszych seniorów zachęcać nie trzeba. O wspólną zabawę, po części artystycznej, zadbał niezawodny w tym temacie Piotr Milczarek.


Na pamiątkę VII Senioralnej Biesiady Piosenki wszystkie zespoły otrzymały statuetki i podziękowania. Nie zabrakło tez pamiątkowych zdjęć, które przywoływać będą seniorom miłe wspomnienia z tego radosnego spotkania.Tekst: Iza Strzelecka

Zdjęcia: Iza Strzelecka, Anna Wolińska


Szersza fotorelacja dostępna jest na Facebooku —> TUTAJ


More

Ułatwienia dostępu