Klub Kontrast

W celu rezerwacji miejsc prosimy kliknąć na plakat wydarzenia:Prócz powyższego modułu rezerwacja miejsc możliwa jest również telefonicznie w Sekretariacie SCK w godzinach: 8.00-16.00 pod nr telefonu: 46 863-07-68. Poza tymi godzinami prosimy o kontakt pod numerem: 604 409 034 z menedżerem klubu: Markiem Kacprzakiem.

Klub Kontrast – to wymarzone miejsce dla miłośników jazzu, nie tylko klasycznego ale i  muzyki funk, bluesa. Kontrast to jedyny taki w Sochaczewie i całej okolicy klub otwarty dla wszystkich, przytulny i unikatowy, kojarzy się z tym co najlepsze w sztuce. Bo nie tylko muzyka zagości na scenie Kontrastu. Wieczory poetyckie, wystawy, spektakle wzbogacają naszą ofertę. Zaczynamy! Zapraszamy! Niech się toczy!

MIEJSCE

Pod ziemią w Sochaczewskim Centrum Kultury bije artystyczne serce Sochaczewa. Klub Kontrast został zaadaptowany i zaprojektowany tak by stworzyć idealne miejsce dla miłośników muzyki i innych gatunków sztuki. Klub posiada profesjonalny system nagłośnieniowy i oświetleniowy obsługiwany przez naszego akustyka. Do dyspozycji muzyków jest fortepian elektryczny Roland.

Lokal mieści 100 osób, zachęcamy do rezerwacji stolików pod nr 46 863 07 68

Łatwo do nas trafić, mieścimy się w podziemiach Sochaczewskiego Centrum Kultury ul. 15 Sierpnia 83.

WYDARZENIA CYKLICZNE

Koncerty w klubie Kontrast odbywają się dwa razy w miesiącu. Trwają starania by koncerty i wydarzenia odbywały się co tydzień. Niech każdy znajdzie wśród nich ciekawe  propozycje dla siebie.

Cyklicznie co drugi miesiąc gościmy Tadeusza Hutkowskiego który prowadzi wieczory poetyckie  „Między Kartkami”

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

30 września 2017 r., godz. 18.00: Koncert: Kilo Waty + The Rogue Thumb.

Zachęcamy do śledzenia naszych wydarzeń na portalu Facebook.

OFERTA BAROWA

Specjalnie dla Państwa oferujemy pyszną kawę, napoje oraz w przyszłości kartę win.

.

KONTAKT DLA ARTYSTÓW

Artystów, managerów oraz osoby zainteresowane występem w  Klubie Kontrast prosimy o kontakt z naszym menedżerem Sceny Kontrast – Marek Kacprzak, tel. 604 409 034, mail: marek.kacprzak@op.pl; Impresariat: Magdalena Franaszek-Niewiadomska, tel. 602 577 117, mail: m.franaszek.niewiadomska.sck@gmail.com.

.

MIEJSCE PRZYJAZNE

Klub Kontrast posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Miejsce przyjazne dla rodzin.

Ułatwienia dostępu