Koncert Tubis Trio

Sochaczewskie Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83 zaprasza w sobotę, 1 grudnia o godz. 19.00 do Klubu Kontrast na koncert „Flashback” zespołu Tubis Trio.

Tubis Trio istnieje od 2006 roku. To najbardziej obiecujący, młody polski zespół, który zbiera same entuzjastyczne recenzje. Istotą muzyki zespołu są improwizacje rozwijające się wokół kompozycji członków tria. Muzycy stworzyli jeden organizm, a każdy z nich jest równoprawnym kreatorem brzmienia, które zaskakuje odniesieniami do najróżniejszych muzycznych stylów i wciąga słuchaczy w muzyczny spektakl. Na koncertach Tubis Trio płynie ze sceny fala ekspresji i twórczego uniesienia, w które wpadają muzycy. Co najważniejsze, swoją pasją zarażają słuchaczy.

Zespół Tubis Trio gra w składzie:
Maciej Tubis (pianista)
Paweł Puszczało (kontrabasista)
Przemek Pacan (perkusista)

„Ich muzyka charakteryzuje się chwytliwymi melodiami, zaraźliwym, świetnie dobranym, lekko popowym rytmem pełnym synkop i lirycznymi solówkami w szczególności Tubisa. Kompozycje są bardzo przystępne, ale nie trywialne. Ich siła ukazuje się głównie w energii i dynamicznej grze zespołu, który doskonale się uzupełnia” – napisała Angelique Van Os w holenderskim magazynie Jazzism.

Tubis Trio. Koncert „Flashback”.
1 grudnia, godz. 19.00
Klub Kontrast
Sochaczewskie Centrum Kultury
ul. 15 Sierpnia 83

Wstęp wolny.
Zapraszamy!

More