Niedziela z Cameratą – online

W niedzielę 26 kwietnia o godz. 19.00 na profilach SCK i e-SCK na facebooku odbyło się pierwsze spotkanie online z Orkiestrą Kameralną Camerata Mazovia. W ramach cyklu “Niedziela z Cameratą” zaprezentowana została fotorelacja podsumowująca cykl koncertów orkiestry, które odbyły się w 2019 roku. A przypomnijmy, że dla muzyków Cameraty Mazovia był to rok wyjątkowy – orkiestra obchodziła jubileusz 15-lecia istnienia. Prezentacja uzupełniona została przepięknym utworem – Serenadą na smyczki, C dur, Op.48 Piotra Czajkowskiego – Valse Moderato.

*Utwór pochodzi z płyty Orkiestry Kameralnej Camerata Mazovia pt. “Życie jest piękne”, wydanej przez Sochaczewskie Centrum Kultury.


Niedziela z Cameratą

Zapraszamy na pierwsze spotkanie online z Orkiestrą Kameralną Camerata Mazovia. Dzisiaj obejrzymy fotorelację, podsumowującą cykl koncertów, które odbyły się w 2019 roku. A przypomnijmy, że dla muzyków Cameraty Mazovia był to rok wyjątkowy – orkiestra obchodziła jubileusz 15-lecia istnienia. Prezentacja uzupełniona została przepięknym utworem – Serenadą na smyczki, C dur, Op.48 Piotra Czajkowskiego – Valse Moderato, który w wykonaniu orkiestry pod dyr. Artura Komorowskiego, zachwyca za każdym razem.*Utwór pochodzi z płyty Orkiestry Kameralnej Camerata Mazovia zatytułowanej "Życie jest piękne" wydanej przez Sochaczewskie Centrum Kultury.*Autorzy zdjęć: Iza Strzelecka, Sebastian Stępień, Przemko Stachowski

Opublikowany przez E-SCK Niedziela, 26 kwietnia 2020


More