“Zimowe Ogrody” – Konkurs Piosenki Poetyckiej online

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza młodzież i dorosłych do udziału w Konkursie Piosenki Poetyckiej “Zimowe Ogrody”. Konkurs przeprowadzony zostanie metodą online. Uczestników oceniać będzie satyryk, założyciel Kabaretu OT.TO – Wiesław Tupaczewski. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i statuetki wykonane w pracowni CNC ART. Zwycięzcy wystąpią też we wspólnym koncercie, który będzie można obejrzeć na kanale YouTube SCK life oraz na fanpage’u SCK.


Konkurs skierowany jest do uczniów szkół średnich oraz dorosłych. Zadaniem uczestników jest przygotowanie piosenki poetyckiej wybranego poety z muzyką już istniejącą (lub do muzyki własnej) albo przygotowanie autorskiej piosenki poetyckiej (tekst i muzyka własna).


Nagranie z wykonaniem piosenki należy przesłać do 26 lutego 2021 roku na adres e-mail: konkursy.sck@gmail.com wraz z kartą zgłoszeniową w formacie pdf, zawartą w regulaminie konkursu.


Jury przyzna nagrody za zajęcie I, II i III miejsca. Wręczenie nagród odbędzie się 5 marca podczas koncertu laureatów w Klubie Kontrast. Koncert zostanie nagrany i udostępniony na kanale YouTube SCK oraz fanpage’u w konwencji post live.


Koordynatorzy konkursu:
Jolanta Kawczyńska, e-mail: jolanta.kawczynska.sck.20@gmail.com
Anna Wolińska, e-mail: anna.wolinska.sck@gmail.com
tel. (46) 863 07 68


Informacje na Facebooku —> TUTAJMore

Ułatwienia dostępu