Przeżyjmy to jeszcze raz – koncert Natalii Kwiatkowskiej

Zapraszamy serdecznie na muzyczne wspomnienie z Klubu Kontrast – koncert online Natalii Kwiatkowskiej. Wokalistka wystąpiła w “Kontraście” w duecie z Jackiem Prokopowiczem w kwietniu 2021 roku. Skrót koncertu dostępny jest na kanale YouTube Klub Kontrast SCK.


Natalia Kwiatkowska – wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, która przez czytelników kwartalnika Twój Blues została czterokrotnie wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce. Artystka zaśpiewała zarówno swoje autorskie kompozycje, jak i standardy bluesowe oraz jazzowe. Koncert transmitowany był online na fanpage’u “Kontrastu” na Facebooku i zgromadził bardzo liczne grono miłośników talentu artystki, która zachwycała pięknym głosem, wrażliwością i niezwykłą dojrzałością sceniczną. Wokalistce akompaniował na fortepianie Jacek Prokopowicz. Koncert pełen był subtelnych dźwięków, choć nie zabrakło też charyzmatycznych akcentów. Mieszanka wielu gatunków z pewnością przypadła do gustu nawet najbardziej wybrednym słuchaczom.


Jacek Prokopowicz – organista (Hammond), pianista, kompozytor. Współpracował m.in. z gitarzystą Jarosławem Śmietaną, kontrabasistą Piotrem Rodowiczem, perkusistą Adamem Lewandowskim, harmonijkarzem Bartkiem Łęczyckim, Wojciechem Waglewskim (na płycie Hey Jimi oraz we wspólnym koncercie w programie 3 Polskiego Radia emitowanym na żywo), Indios Bravos (płyta Peace). Ma na swoim koncie trasy koncertowe z bluesmanami: Kalif Wailin’ Walter, GG Amos, Alvon Johnson, Krissy Matthews, Noel Coutts, Chaz de Paolo, a także z Jennifer Batten (gitarzystka Michaela Jacksona), Patsy Gamble (brytyjska saksofonistka smoothjazzowa). W 2012 roku zdobył I miejsce w ankiecie forum „Okolice Bluesa” dla Najlepszego Klawiszowca 2011r. Rok później zajął II miejsce na klawiszowca roku 2012 w ankiecie kwartalnika Twój Blues.Przeżyjmy to jeszcze raz!


More

Ułatwienia dostępu