Boogie Boys w amfiteatrze

Są zespoły, na koncertach których trudno usiedzieć w miejscu. Do takich z pewnością należą Boogie Boys, którzy w niedzielny wieczór wystąpili w amfiteatrze. Pięciu fantastycznych muzyków na półtorej godziny zawładnęło sceną w centrum miasta, serwując sochaczewianom muzyczne show na światowym poziomie.


Zespół odwiedził dotychczas niemal wszystkie kraje europejskie plus kilka na innych kontynentach, dużo koncertuje również w Polsce. W Sochaczewie wystąpił po raz drugi i kolejny raz zachwycił publiczność. Po świetnie przyjętym koncercie online, który odbył się w maju w Klubie Kontrast, przyszedł czas na plener. Wielka scena, świetne nagłośnienie i dużo przestrzeni dla publiczności zadziałały in plus. Amfiteatr okazał się idealnym miejscem, by niespożyte pokłady energii Boogie Boys trafiły wprost do odbiorców.


Żywiołowość i świetna ekspresja sceniczna zespołu podbiła serce widowni. Dynamiczne utwory zachęcały do wspólnej zabawy. Sochaczewianie żywo reagowali na to, co działo się na scenie, a działy się rzeczy wręcz nieprawdopodobne. Można było odnieść wrażenie, że lada moment instrumenty wymkną się muzykom spod praw grawitacji. Całość, wzbogacona niepowtarzalną charyzmą każdego z muzyków, porwała publiczność. Boogie Boys swoim występem zaserwowali widzom fantastyczne show. Było to efektowne domknięcie pierwszego sezonu artystycznego w amfiteatrze, które z pewnością sochaczewianie zapamiętają na długo.


Tekst i zdjęcia: Iza Strzelecka


More

Ułatwienia dostępu