Przegląd Piosenki Poetyckiej “Zimowe Ogrody” – online

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza serdecznie młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w Przeglądzie Piosenki Poetyckiej “Zimowe Ogrody”. Tegoroczna edycja, ze względu na pandemię COVID-19, odbędzie się w formule online. Uczestników przeglądu oceni bard piosenki poetyckiej Wiesław Tupaczewski. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody oraz wyjątkowe statuetki wykonane w pracowni CNC ART, działającej w Sochaczewskim Centrum Kultury. Zwycięzcy wystąpią również we wspólnym koncercie, który transmitowany będzie na kanale YouTube oraz fanpage’u SCK na Facebooku.


Konkurs skierowany jest do uczniów szkół średnich oraz osób dorosłych. Zadaniem uczestników jest przygotowanie jednego utworu piosenki poetyckiej. Nagranie wideo z wykonaniem piosenki należy przesłać do 28 lutego 2022 roku (poniedziałek), do godz. 00.00 na adres e-mail: konkursy.sck@gmail.com wraz z kartą zgłoszeniową w formacie pdf.

Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody oraz statuetki „Zimowych Ogrodów”. Dodatkowo, zdobywca pierwszej nagrody wypromowany zostanie w mediach partnerskich, w tym na antenie Radia Sochaczew, które również wypromuje zwycięską piosenkę. Jury przyzna także Nagrodę Specjalną. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy za udział w Przeglądzie Piosenki Poetyckiej, a nauczyciele i instruktorzy podziękowania za przygotowanie młodzieży. Nagrody przesłane zostaną pocztą w terminie do 10 marca 2022r. na wskazany w zgłoszeniu adres.


Wyniki Przeglądu Piosenki Poetyckiej “Zimowe Ogrody” zostaną ogłoszone 8 marca 2022 r. na kanale YouTube SCK Life.


Organizator: Teatr z Dialogiem Sochaczewskiego Centrum Kultury

Patronat honorowy:

Burmistrz miasta Sochaczew Piotr Osiecki

Starosta powiatu sochaczewskiego Jolanta Gonta


Patronat medialny:

dwutygodnik „Ziemia Sochaczewska”

Radio Sochaczew

tusochaczew.pl

drukarnia COLORADOR


Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w Sochaczewskim Centrum Kultury.

Koordynatorzy przeglądu:
Jolanta Kawczyńska, e-mail: jolanta.kawczynska.sck.20@gmail.com
Anna Wolińska, e-mail: anna.wolinska.sck@gmail.com
Tel. (46) 863-07-68


Ułatwienia dostępu