Konkurs

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym “Wyglądasz znajomo”. Zadaniem uczestników jest ucharakteryzowanie się na swojego idola i uwiecznienie efektu metamorfozy na zdjęciu. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat.


Wybierz idola, do którego chcesz się upodobnić. Niech to będzie realna osoba ze świata artystycznego, którą cenisz (piosenkarz, aktor, tancerz, poeta, artysta malarz etc.), bądź postać z filmu/bajki, która jest Ci bliska. Ucharakteryzuj się na swojego idola przy pomocy tego, co posiadasz w domu (dobierz odpowiednie ubranie, dopasuj fryzurę/makijaż, wykorzystaj dodatkowe gadżety, które są znakiem rozpoznawczym Twojego idola itp). W charakteryzacji mogą Ci pomóc domownicy. Uwiecznij swoją metamorfozę na zdjęciu. Może być to “selfie”, bądź zdjęcie, które zrobi Ci ktoś z domowników.


Efekt swojej metamorfozy w postaci dobrej jakości zdjęcia w formacie jpg wraz z podpisanym zdjęciem osoby/postaci, na której się wzorowałeś/-aś na adres: konkursy.sck@gmail.com w tytule maila wpisując hasło – Wyglądasz znajomo. Do maila należy dołączyć wypełnioną kartę zgłoszenia i podpisaną klauzulę RODO. Zgłoszenia bez w/w załączników nie będą brane pod uwagę.


Zwycięzcom przyznane zostaną nagrody i wyróżnienia. Każdy z uczestników konkursu otrzyma pamiątkowy dyplom za udział w konkursie. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej przez organizatora telefonicznie. Odbiór nagród w impresariacie SCK przy ul. 15 Sierpnia 83.


Termin wysyłania prac: do 28 lutego 2022 roku. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 7 marca 2022 roku na stronie internetowej Sochaczewskiego Centrum Kultury oraz na fanpage’u SCK na Facebooku.


Konkurs “Wyglądasz znajomo” – REGULAMIN – Pobierz

Konkurs “Wyglądasz znajomo” – KARTA ZGŁOSZENIA – Pobierz

Klauzula RODO – Pobierz


More

Ułatwienia dostępu