Konkurs świąteczny – zgłoszenia

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w Konkursie Świątecznym. Zadaniem uczestników jest wykonanie stroika świątecznego i/lub kartki na Boże Narodzenie, ilustrującej tekst kolędy „Dzisiaj w Betlejem”. Konkurs adresowany jest do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych.


Prace oceniane będą przez Jury w czterech kategoriach wiekowych:

1. Przedszkola i zerówki

2. Klasa I-III

3. Klasa IV-VI

4. Klasa VII-VIII


W konkursie przyznane zostaną nagrody rzeczowe, wyróżnienia i dyplomy. Organizator przewiduje przyznanie nagrody specjalnej przez Impresariat SCK. Dodatkową nagrodą będzie wybór najpiękniejszej pracy na ,,Kartkę Świąteczną SCK”.


Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie prac do Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina 101 w terminie: do 28 listopada. Każda praca musi zawierać na odwrocie metryczkę – dane autora (imię i nazwisko, klasa i wiek, adres placówki, opiekun, telefon kontaktowy).


Wszystkie prace zakwalifikowane do konkursu zostaną zaprezentowane w galerii Trakt w SCK przy ul. Chopina 101. Wystawa czynna będzie od 29 listopada. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się 4 grudnia o godz. 15.30 na scenie amfiteatru podczas MIKOŁAJEK MIEJSKICH w Sochaczewie.More

Ułatwienia dostępu