Bo rodzina to jest siła – konkurs plastyczny

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym “Bo rodzina to jest siła”. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół podstawowych. Tematem jest rodzina, a zadaniem uczestników jest wykonanie pracy ukazującej wartość jaką za sobą niesie. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew.


Prace powinny być wykonane samodzielnie i indywidualnie. Format: A3. Technika dowolna płaska (ołówek, węgiel, flamastry, kredki, farby, pastele suche i olejne, techniki mieszane, tusz, kolaż). Organizator przewiduje nagrody rzeczowe i dyplomy dla laureatów i wyróżnionych w konkursie.


Opisane na odwrocie prace powinny zostać dostarczone osobiście do sekretariatu Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina 10, w terminie do 31 października 2023. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 8 listopada. Laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace zostaną zaprezentowane w Galerii Trakt w SCK przy ul. Chopina 101 oraz na fanpage’u SCK na Facebooku.


REGULAMIN – Pobierz

KARTA ZGŁOSZENIA – Pobierz

KLAUZULA RODO – Pobierz


More