Konkurs plastyczny “Bo rodzina to jest siła B&W”

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym “Bo rodzina to jest siła B&W”. Konkurs skierowany do młodzieży w wieku 16-19 lat. Tematem konkursu jest rodzina. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej utrwalającej najważniejsze chwile i sceny z życia rodziny, stworzenie jej portretu, ukazanie wartości jakie za sobą niesie. Wszystkie prace muszą być wykonane w czerni, bieli lub szarości. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew.


Prace powinny być wykonane samodzielnie i indywidualnie. Format: A3. Technika dowolna płaska (ołówek, węgiel, flamastry, kredki, farby, pastele suche i olejne, techniki mieszane, tusz, kolaż). Organizator przewiduje nagrody rzeczowe i dyplomy dla laureatów i wyróżnionych w konkursie.


Opisane na odwrocie prace wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia, powinny zostać dostarczone osobiście do sekretariatu Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina 101, w terminie 31 października 2023. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi odbędzie się 8 listopada. Laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace zostaną zaprezentowane w Galerii Trakt Chopina 101 oraz na fanapage’u SCK na Facebooku. 


REGULAMIN – Pobierz


KARTA ZGŁOSZENIA
Pobierz


KLAUZULA RODO – Pobierz


More

Ułatwienia dostępu