Alicja Markiewicz w programie “The Voice Kids”

Alicja Markiewicz swój warsztat wokalny ćwiczy pod okiem Jolanty Kawczyńskiej w Klubie Piosenki Sochaczewskiego Centrum Kultury. I choć wszystko trzymane było w tajemnicy… dziś wiemy, że Alicja spełniła swoje marzenie, którym był… nie tyle występ w telewizji, nie tyle udział w chyba najpopularniejszym konkursie TV – The Voice Kids, ale przede wszystkim możliwość zaśpiewania ze swoimi idolami… Thomsonem (Tomasz Lach) i Baronem (Aleksander Milwiw-Baron)….

“Alicję wspierało wiele osób, ale najbardziej jesteśmy dumni z tego, że nasza mała wokalistka po ten wyjątkowy (jak na tak młody wiek) sukces zapracowała swoją pracą i dziecięcą radością” – mówi dyrektor SCK Artur Komorowski, który wspiera talenty w każdej dziedzinie sztuki.


Za osiągnięcia w dziedzinie piosenki estradowej – dyrektor SCK przyznał Alicji Stypendium Artystyczne Sochaczewskiego Centrum Kultury. Młoda wokalistka nagra teledysk w Studio SCK TV i wykona ulubioną piosenkę podczas jubileuszowego koncertu orkiestry kameralnej CAMERATA MAZOVIA 2 czerwca 2024 roku.

Jak wyglądała jej droga do The Voice Kids? I wreszcie: jak wyglądało jej spełnienie marzeń – tego dowiemy się już podczas pierwszego odcinka The Voice Kids 24 lutego 2024 roku o godzinie 20.00 na TVP 1!


Gratulujemy!