Energetyczne show “Queentetu” na Dniach Sochaczewa

Emocje, których dostarczył nam podczas obchodów Dni Sochaczewa zespół Queentet zapamiętamy na długo. Muzycy zaserwowali publiczności w amfiteatrze ponad półtoragodzinne energetyczne show wypełnione nieśmiertelnymi hitami zespołu Queen.


W repertuarze znalazły się utwory, które na stałe weszły do kanonu światowego rocka. Wyśmienity repertuar w równie wyśmienitym wykonaniu sprawił, że największe hity publiczność śpiewała razem z frontmanem Sebastianem Machalskim. Queentet wystąpił w składzie: Sebastian Machalski (wokal), Jan Niedźwiecki (gitara basowa), Dariusz Wawrzyniak (gitara), Adam Manijak (instrumenty klawiszowe), Tomasz Wrocławski (perkusja).


Niezwykła charyzma wokalisty i fantastyczna energia całego zespołu płynąca ze sceny, poderwały widzów z miejsc. I choć w pewnym momencie nad amfiteatrem zawisły ciemne chmury i spadł rzęsisty deszcz, nie przeszkodziło to widzom w dobrej zabawie. Muzycy dali z siebie wszystko, by był to niezapomniany występ. I tak właśnie się stało. Sochaczewska publiczność nie chciała rozstać się z zespołem i domagała się bisów dwukrotnie wywołując muzyków na scenę. Na koniec wokalista Sebastian Machalski zadeklarował ze sceny, że z chęcią jeszcze do Sochaczewa wróci.


Tekst i zdjęcia: Iza Strzelecka


Szersza fotorelacja z koncertu dostępna jest na Facebooku —> TUTAJ
More

Ułatwienia dostępu