Konkurs feryjny – Zbuduj karmnik dla ptaków

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie feryjnym – “Zbuduj karmnik dla ptaków”. Za oknami robi się coraz chłodniej, a temperatura powietrza spada poniżej zera. To oznacza, że na naszą pomoc coraz bardziej liczą żyjące w pobliżu ptaki. Zadbajmy o naszych “braci mniejszych” i zbudujmy dla nich karmniki.


Konkurs przeprowadzony zostanie w dwóch kategoriach wiekowych.

Kategoria I – dzieci w wieku: 10 – 14 lat

Kategoria II – młodzież w wieku: 15-18 lat


W każdej z kategorii wiekowej przyznana zostanie nagroda główna. Komisja konkursowa może również przyznać wyróżnienia. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom za udział w konkursie.


Zdjęcia, pokazujące proces budowy oraz efekt końcowy w postaci gotowego karmnika, prosimy wysłać na adres: konkursy.sck@gmail.com w tytule maila wpisując hasło: Konkurs feryjny. Do maila należy dołączyć wypełnioną kartę zgłoszenia i podpisaną klauzulę RODO. Zgłoszenia bez w/w załączników nie będą brane pod uwagę.


Zgłoszenia prosimy wysyłać do 13 lutego 2022 roku.


Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 23 lutego na stronie internetowej Sochaczewskiego Centrum Kultury: sck.sochaczew.pl oraz na fanpage’u SCK na Facebooku.

Ułatwienia dostępu